Marangozluğa Giriş Atölyelerimize tekrar başlıyoruz, 3-4 Eylüldeki atölyemiz için yerinizi ayırtmayı unutmayın! Bir sonraki atölyemiz ise 1-2 Ekim tarihlerinde

Tasarım

''Elde var ahşap''

Masif ahşap ile geleneksel yöntemlerle çalışarak butik mobilya tasarımı ve üretimi yapıyoruz. İç mimari projelerde tasarım ve uygulama hizmeti veriyoruz.
Kaybolmaya yüz tutan zanaatkarlığı; modern tasarım anlayışıyla yorumlayarak, çevreci mobilyalar üretiyoruz. Bir mobilyayı üretmeden önce kağıt üzerinde tasarımını yapıyor, 3 boyutlu modelliyor sonrasında ham keresteden mobilya haline gelene kadarki tüm süreçleri (biçme, ebatlama, birleştirme, üst yüzey işlemleri) atölyede kendimiz gerçekleştiriyoruz. Ağacı en ham halinde kullanmaya, kendine has formlarını korumaya, her üründe farklı geçme ve birleştirme teknikleri çalışmaya özen gösteriyoruz. Bu gayeler(yönelimler?) de tasarım ve emeğin sonucu olarak ürünlerimizi; görsel, işlevsel ve sağlamlık anlamında fabrikasyon üretimlerden farklı kılıyor. Tasarım ve el emeği ile can verdiğimiz evladiyelik ürünler; sizlerle yaşamaya, yaşlanmaya devam ediyor. Portfolyomuza ve kendimizi geliştirmemize katkı sağlayacak siparişler üzerine yerine özel ölçülerde ve mekanına uygun ağaç ile mobilya üretimi de yapıyoruz. Her ağacın deseni, dokusu, damarları farklıdır. Bu nedenle aynı cins ağaçtan yaptığımız ikinci bir mobilyanın tıpa tıp aynı bir görünüme sahip olması mümkün değil. Bu da elimizden çıkan her mobilyayı kendine has ve eşsiz kılıyor.

Ürettiklerimizden örnekler: