Marangozluğa Giriş Atölyelerimize tekrar başlıyoruz, 3-4 Eylüldeki atölyemiz için yerinizi ayırtmayı unutmayın! Bir sonraki atölyemiz ise 1-2 Ekim tarihlerinde

Sıkça Sorulan Sorular

1- Marangozluk deneyimim yok, yine de atölyelere katılabiliyor muyum?
Evet, atölyelere katılım için herhangi bir bilgin, deneyimin olmasına gerek yok. Sadece öğrenmeye istekli olman yeterli :)
2- Marangozluğa Giriş Atölyesi ile tek günlük atölyeler arasında ne farklar var?
Marangozluğa Giriş Atölyesi, tek günlük atölyelere göre daha kapsamlı , sonrasında hobi olarak devam edebileceğin bir alt yapı oluşturuyor. Diğer tek günlük atölyeler ise ahşapla tanıştığın, keyifli bir deneyim sunuyor. Ahşap ile çalışmak hoşuna giderse sonrasında Marangozluğa Giriş Atölyesi’ne katılabilirsin.
3- Marangozluğa Giriş Atölyesi’nde istediğim ürünü yapabiliyor muyum?
Atölyenin ilk gününün sonunda; öğrendiklerini pekiştirebileceğin geçme ve birleştirme odaklı, üretim sürecinin tamamının senin gerçekleştireceğin ve bir günde tamamlanan, ve belirli ölçülerde ürünlerin bulunduğu portfolyomuzdan ürünü seçiyorsun. Eğer yapmak istediğin ürün bu kriterlere uyuyorsa, evet yapabilirsin.
4- Marangozluğa Giriş Atölyesi’nden sonra atölyenizde üretmeye devam edebiliyor muyum?
Evet, Marangozluğa Giriş Atölyesi’ne katıldıktan sonra paylaşımlı atölyemize düzenli gelerek bizim rehberliğimizde öğrenmeye ve üretmeye devam edebilir, dilediğin ürünü yapabilirsin.
5- Başkasına atölye hediye edebilir miyim?
Evet, başkasına atölye hediye etmek istiyorsan kişiye özel hediye çeki hazırlıyoruz. info@atolyearasi adresimizden iletişime geçebilirsin.
6- Kapalı gruplara atölye düzenlenebiliyor mu?
Evet, kurumsal atölyeler dışında, en az 5 kişilik gruplara özel, kapalı atölye düzenliyoruz.
7- Paylaşımlı atölyede büyük ölçekli bir mobilya üretebilir miyim?
Evet, büyük ölçekli mobilyanı birlikte üretiyoruz. Ürünün parçaları tarafımızca makinalarda işleniyor, ihtiyaç halinde montajını beraber yapıyoruz. Yardıma ihtiyaç duyduğunda yanında bitiyoruz:)