Marangozluğa Giriş Atölyelerimize tekrar başlıyoruz, 3-4 Eylüldeki atölyemiz için yerinizi ayırtmayı unutmayın! Bir sonraki atölyemiz ise 1-2 Ekim tarihlerinde

Kurumsal Atölye

Ekipçe masa başından tezgah başına geçiyorsunuz! Ellerin ahşapla buluştuğu, herkesin kendi ürününü ortaya çıkardığı, keyifli bir ekip aktivitesi sizleri bekliyor

Kimler için?

Keyifli bir ekip aktivitesi arayanlar

Süreç

Sizinle paylaşacağımız dijital portfolyomuzdan seçeceğiniz ürünü veya ürünleri önceden kararlaştırıyoruz. Atölye günü katılımcılara yapacakları ürünün/ ürünlerin ebatlı parçaları veriliyor. Kısa bir teorik anlatımın ardından katılımcılar; testere, iskarpela, rende ve diğer ahşap işleme el aletlerini kullanarak ürünlerinin geçme ve birleştirmelerini yapıyorlar. Montajın ardından üst yüzey işlemlerini gerçekleştirerek ürünü tamamlıyoruz. Ekip ile tüm günü üreterek keyifli saatler geçiriyoruz!

Şartlar

Azami 12 katılımcı sınırı vardır. Kurumsal atölyeler talep edildiği takdirde farklı mekanlarda da düzenlenebilir. Atölye dili Türkçe veya İngilizce olabilir.

Ücretlendirme

Ekibin (portfolyonun dışında bir ürün ise) seçeceği ürünün ölçülerine ve atölye saatlerine göre değişmektedir. Ürün ve saatler kararlaştırdıktan sonra tarafımızdan fiyat teklifi verilmektedir.

Kurumsal atölyelerden kareler